.

.

New
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

HUF 5382.00

Elérhetőség
Hozzáférhető formában

Kompatibilis OEM : MSA Kompatibilis.Csatlakozó : LC.Forma Típusa : XFP.Sebesség : 10 GBase.Sebesség Leírás : 10-Gigabit.Felhasználói kézikönyv.Felhasználói kézikönyv.Add On MSA, valamint TAA Kompatibilis a 10 GBase-DWDM 100 GHz XFP Adó (SMF, 1554.94 nm, 80 km-t, LC, DOM).

Főbb jellemzők

Újszülött

A vevőknek is tetszik